به گزارش خبرنگار پایگاه تخصصی امام حسین علیه‌السلام کرب‌وبلا، پایگاه الامه وابسته به دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی که پایگاه مطالعات بین الملل جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی است در پی حوادث ماه‌های اخیر برای بر هم زدن ارتباط مردم دو کشور ایران و عراق مسابقه عکس اربعین را با شعار «ایران و العراق لایمکن الفراق» برگزار می‌کند.
 

ع.jpg

زائران اربعین حسینی حضرت اباعبدالله الحسین (ع) می‌توانند عکس‌های خود را با موضوع وحدت و همدلی ما بین مردم ایران و عراق در موضوعات پیشنهادی چون «سلفی با مردم و موکب‌داران عراقی»، «ثبت لحظات کمک و خدمت‌رسانی موکب‌داران عراق به مردم ایران»، «ثبت ارتباط کودکان عراقی و ایرانی» و ... ثبت و ضبط و ارسال کنند.

هر عکاس می‌تواند 5 قطعه عکس با کیفیت مناسب خود را به همراه مشخصات فردی به آدرس پست الکترونیکی: ammaryar.intl@gmail.com و آیدی تلگرامی @Arbaeen_ax ارسال کند.

مهلت ارسال آثار تا 30 آبان 97 خواهد بود و عکاسان تا آنجا که به اصالت عکس خدشه‌ای وارد نشود می‌توانند عکس‌های خود را ویرایش کنند.

جوایز این مسابقه عکاسی کمک هزینه سفر به عتبات عالیات به همراه جوایز مادی و معنوی است و علاقمندان می‌توانند اطلاعات بیشتر را از طریق سایت الامه به آدرس http://alummah.ir/ و کانال تلگرامی: @alummah_ir دریافت نمایند.