می خواهم از کرب و بلا حمایت کنم

حمایت معنوی

امیرالمؤمنین، حضرت علی علیه السلام فرمودند:
خداوند نظری افکند و ما را برگزید و برای ما شیعیانمان را انتخاب کرد که ما را یاری می کنند؛ در شادی ما خوشحال می شوند و با اندوه ما غمگین و مال و جانشان را در راه ما نثار می کنند؛ آنان از مایند و به سوی ما بازمی گردند. (جامع‏ الأخبار، صفحه ۱۷۹)

کرب و بلایی ها در پیمودن مسیر پیشرو، نیازمند حمایت همه همراهان خود به روشهای مختلف هستند . از این رو علاوه بر اینکه نیازمند دعای خیر همه شما عزیزان هستیم، راههای مختلفی را برای حمایتتان از کرب و بلا تعریف کرده ایم.

حمایت مادی

برترین سایت های شیعی با وابستگی به نهادهای دولتی و اشخاص اداره می شوند تا جایی که در ۵۰۰ سایت برتر ایران، نام هیچ سایت مذهبی مستقلی دیده نمی شود. در میان تمام سایت های شیعی کشور نیز، هیچ سایتی به صورت اختصاصی به امام حسین علیه السلام تعلق ندارد.
گرچه تجارت خوب است و تبلیغات تجاری بد نیست؛ اما جایش اینجا در سایت تخصصی امام حسین علیه السلام نیست. کرب و بلا یک سایت حرفه ای است. جایی که مستند، دقیق و صحیح گویی مهم است و هدفش معرفی جهانی امام حسین علیه السلام است. هنگامی که کرب و بلا را ایجاد کردیم، می توانستیم آن را با وابستگی های سیاسی و جناحی توسعه دهیم. اما تصمیم گرفتیم متفاوت عمل کنیم. قریب به ۱۰ سال از آن روز گذشته و همچنان، مستحکم تر از قبل، بر مرام خویش پایبندیم.
از امروز با پرداخت آنچه در توان دارید، به پشتیبانی، نگهداری و توسعۀ سایت تخصصی امام حسین علیه السلام یاری رسانید.

فراموشی رمز عبور

ایمیل خود را وارد کنید

×
ارتباط با ما

پیام های خود را از این طریق برای ما ارسال نمایید.

×