به گزارش سایت تخصصی امام حسین علیه السلام به نقل از شیعه آنلاین، طراح ضریح مطهر امام حسین(علیه السلام) گفت: خداوند را شاکرم که به من این لیاقت و افتخار را داد که بتوانم این ضریح مطهر را طراحی کنم و امیدوارم این کار از ما پذیرفته شود.
 
استاد محمود فرشچیان ظهر امروز در حاشیه رونمایی از ضریح مطهر امام حسین(علیه السلام) در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: در شرایط کنونی نمی‌توانم احساس شعف خود را در شرایطی که شاهد هستم ضریح مطهر امام حسین(علیه السلام) رونمایی شده است، بیان کنم.
 
وی ادامه داد: خداوند متعال را شاکر هستم که این توفیق حاصل شد و امروز شاهد این هستیم که در مراسمی باشکوه ضریح مطهر امام حسین(علیه السلام) رونمایی می‌شود.
 
طراح ضریح مطهر حضرت سیدالشهدا(علیه السلام) در خصوص مدت زمان صرف شده برای طراحی ضریح مطهر آن حضرت گفت: هر چه در این زمینه وقت گذاشته شود ارزشمند‌ است و در این خصوص نمی‌توان سخنی گفت.
 
وی تصریح کرد: خداوند را شاکرم که به من این لیاقت و افتخار را داد که بتوانم این ضریح مطهر را طراحی کنم و امیدوارم این کار از ما پذیرفته شود.
 
شایان ذکر است استاد محمود فرشچیان روزانه 14 ساعت وقت صرف طراحی ضریح حضرت اباعبدالله‌الحسین(علیه السلام) کرد و در هر شرایطی که ساخت و طراحی با مشکل مواجه می‌شد در کمترین زمان از آمریکا به قم آمده و مشکل را برطرف می‌کرد.