«محمدباقر قالیباف» شهردار تهران از توافق با استاندار کربلا برای مشارکت در ارائه خدمات به زوار حسینی در کربلای معلی در ایام اربعین خبر داد.

شهردار تهران پس از دیدار استاندار کربلا در جمع خبرنگاران با اشاره به حضور چند میلیونی زوار حسینی در کربلا در ایام اربعین گفت: توافق کردیم که مقدمات لازم برای مشارکت شهرداری تهران در ارائه خدمات شهری به زوار حسینی در یک هفته قبل و پس از اربعین حسینی فراهم شود.

وی افزود: استاندار کربلا قول مساعد داد بتوانیم امکانات و تجهیزات لازم را به این شهر مقدس ببریم تا خدمات خوبی به زوار امام حسین (ع) ارائه کنیم.

قالیباف با پیش‌بینی حضور بیش از یک میلیونی زائران ایرانی در ایام اربعین حسینی در عراق گفت: باید به زوار دیگری هم که از شهرهای مختلف عراق و سراسر دنیا به کربلای معلا می‌روند کمک کنیم.

شهردار تهران افزود: همچنین در چارچوب توافقی بلندمدت مقرر شد در حوزه حمل و نقل، ترافیک و زیباسازی با استانداری کربلا در طرح‌هایی که این سازمان عراقی تعریف می‌کند همکاری کنیم.

«عقیل الطریحی» استاندار کربلا نیز در جمع خبرنگاران از همکاری با شهرداری تهران برای ارائه خدمات شهری به زوار حسینی در ایام اربعین و مشارکت در اجرای طرح‌های عمرانی در این استان استقبال کرد.