پایگاه تخصصی امام حسین علیه‌السلام کرب‌وبلا: مدیر انجمن اربعین اروپا از اعزام کاروان اربعین اروپا از 30 کشور جهان خبر داد.

پایگاه تخصصی امام حسین علیه‌السلام کرب‌وبلا: مدیر تولید انتشارات اسم با وجود مشکلات حوزه چاپ و کاغذ از انتشار کتابی جدید از سوی این انتشارات در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

کاشِفَ الْکَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ

 حجت الاسلام سید احمد موسوی

کاشِفَ الْکَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ

حجت الاسلام موسوی با بیان اینکه حضرت عباس (ع) نسخه عینی ولایتمداری بودند، گفت: درباره قمربنی هاشم (ع) می‌گویند: «کاشِفَ الْکَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ» و این دلایل متعددی دارد ازجمله گره گشایی‌های ایشان در روز عاشورا.

پایگاه تخصصی امام حسین علیه‌السلام کرب‌وبلا: همزمان با دهه اول محرم، سلسله کارگاه‌های معارف حسینی در آکادمی زیتون با هدف شناخت بیشتر عظمت عاشورا از 20 -27 شهریور برگزار خواهد شد.

مسئول قرارگاه اربعین سامرا با اشاره به ماجرای مشارکت مردم اهل سنت سامرا در برپایی موکب‌های اربعین حسینی، از افزایش 30 درصدی تعداد موکب‌های مسیر سامرا در اربعین امسال خبر داد.

پایگاه تخصصی امام حسین علیه‌السلام کرب‌وبلا: نمونه‌های بسیاری از حفظ عفاف و حجاب را می‌توان در نهضت عاشورا مشاهده کرد. از توصیه‌های امام حسین علیه‌السلام بر لزوم حفظ پوشش و نگهداری حجاب تا دغدغه زنان و مردان میدان در رعایت همه‌جانبه عفاف و حجاب.

پایگاه تخصصی امام حسین علیه‌السلام کرب‌وبلا: نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مقوله حجاب در همه ادیان وجود دارد گفت: دیدگاه معنوی حضرت زینب (س) به واقعه عاشورا نیاز امروز کشور است.

نامه امام رضا (ع) به حضرت عبدالعظیم

 حجت‌الاسلام غلامعلی

نامه امام رضا (ع) به حضرت عبدالعظیم

پایگاه تخصصی امام حسین علیه‌السلام کرب‌وبلا: معاون پژوهشکده علوم و معارف حدیث گفت: نامه امام رضا (ع) به عبدالعظیم حسنی در واقع بخشنامه ائمه به شیعیان است که آن هم به واسطه حضرت عبدالعظیم به دست ما رسیده است، در واقع این نامه منشور رفتاری شیعیان در موقعیت­‌های ظلم‌ و ستم است.

اهل بیت (ع) و تبلیغ حقانیت اسلام

 حجت السلام و المسلمین پورعلی

اهل بیت (ع) و تبلیغ حقانیت اسلام

یکم تیرماه به نام روز تبلیغ و اطلاع‌رسانی دینی معروف است. در این خصوص پایگاه تخصصی امام حسین علیه‌السلام کرب‌و‌بلا در گفت‌وگوی مفصل با حجت السلام و المسلمین پورعلی مؤسس گروه تبلیغی بقیه الله و مسئول مؤسسه قرآنی أسرا، به بررسی ابعاد مختلف این موضوع پرداخته است.

فراموشی رمز عبور

ایمیل خود را وارد کنید

×
ارتباط با ما

پیام های خود را از این طریق برای ما ارسال نمایید.

×