به گزارش «پایگاه تخصصی امام حسین علیه السلام»، بانیان و مسئولان هیئات و برنامه های مذهبی می توانند با عضویت در پایگاه تخصصی امام حسین علیه السلام از سامانه پیامکی رایگان با 100% امکانات، جهت اطلاع رسانی برنامه های خود به مخاطبین  استفاده کنند. تعرفه پیامکی پایین تر این سامانه نسبت به سایر شرکت های ارائه دهنده خدمات پیامک (هر پیامک فارسی 10 تومان) از مزایای منحصر به فرد این سامانه به شمار می آید.

ارسال پیامک، برگزاری نظرسنجی و مسابقه، پیامک مناسبت و یادآوری، گزارش پیامک های دریافتی و ارسالی، پاسخ تبلیغاتی، دفترچه تلفن، ارسال به یک منطقه یا شهر، بازگشت اعتبار ارسال ناموفق و ... از جمله امکانات این سامانه پیامکی است.

همچنین این سامانه دارای امکانات گوناگون دیگری به شرح زیر است:

1. ارسال از موبایل: بدون نیاز به اینترنت می توان از گوشی موبایل به سامانه دستور ارسال هزاران پیامک را به مخاطبان مورد نظر داد.

2. ایمیل پیامک: می توان پیامک های دریافتی خود را در سامانه پیامک به یک ایمیل به صورت رایگان دایورت نمود.

3. دایورت پیامک: می توان پیامک های دریافتی خود را به یک یا چند شماره موبایل خاص دایورت کرد.

4. منشی پیامک: به ازای هر دریافت می توان یک پاسخ مشخص برای فرستنده ارسال شود. (مثلا: اگر کسی عدد 1 را به سامانه ارسال کرد، لیست قیمت اجناس برایش ارسال گردد)

5. ارائه شماره ارسال پیامک اختصاصی

 6. ارسال زماندار: یک زمان مشخص را جهت ارسال پیامک ها به مخاطبان مورد نظر مشخص کرده و در زمان مشخص، بدون نیاز به وارد شدن به پنل ارسال پیامک، پیامک‌ها به صورت خودکار ارسال می شوند.

 

علاقه‌مندان برای استفاده از سامانه پیامکی رایگان با طی کردن مراحل زیر می توانند از آن استفاده کنند:
1. عضویت در سایت  

2. ارسال مدارک (شامل: کپی کارت ملی، کپی صفحه اول شناسنامه، فرم تکمیل شده درخواست سامانه پیام کوتاه) به آدرس sms@karbobala.com 
3. تماس با واحد پشتیبانی سامانه پیامکی با شماره 02122238932 یا 09354082025 
شما می توانید با نام کاربری و کلمه عبور demo به صورت آزمایشی با این سامانه آشنا شوید. همچنین با مشاهده قسمت سامانه پیامکی رایگان در بخش «پرسش های متداول» می توانید پاسخ بسیاری از سوالات خود را مشاهده کنید.