پایگاه تخصصی امام حسین علیه‌السلام کرب‌وبلا: رئیس کمیته مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه ستاد اربعین از صدور مجوز برای برپایی 1940 موکب (چادر) برای اسکان روزانه بیش از یک میلیون و 664 هزار نفر زائر خبر داد و اعلام کرد: پذیرایی از زائران اربعین در عراق رسما از 28 مهرماه آغاز می‌شود.

پایگاه تخصصی امام حسین علیه‌السلام کرب‌وبلا: مسئول اجرایی صندوق قرض الحسنه زیارت گفت: صندوق با هدف ارائه وام سفر عتبات عالیات به افراد متقاضی تشرف به عتبات راه اندازی شده است و آرمانش ساختن روزی است که حسرت زیارت امام حسین علیه‌السلام به دل هیچ یک از محبین اهل بیت علیهم‌السلام باقی نماند.

پایگاه تخصصی امام حسین علیه‌السلام کرب‌وبلا: رجبی با بیان اینکه ما و دوستانمان در انجمن نمی‌خواستیم فقط تماشاچی این فضای معنوی باشیم، گفت: از سفر اول اربعین به بعد، تصمیم گرفتیم به صورت حداقلی هم که شده کاری انجام دهیم و نسبت به این اتفاق بزرگ بی‌تفاوت نباشیم.

پایگاه تخصصی امام حسین علیه‌السلام کرب‌وبلا: روزنامه‌نگار کامرونی گفت: مراسمات و عزاداری‌های پیروان اهل بیت علیهم‌السلام در مساجد و حسینیه‌های کامرون شاهد مشارکت روزافزون مردم، حتی مسیحیان است.

زندگی درفضای کربلای امام حسین (ع)

 عبدالرحمان الشکرانی

زندگی درفضای کربلای امام حسین (ع)

پایگاه تخصصی امام حسین علیه‌السلام کرب‌وبلا: دینداری محبوب ساده مسالمت آمیز و معنوی است، به طوری که ما در فضای کربلای امام حسین (ع) زندگی می‌کنیم و در هوای نجف اشرف تنفس می‌کنیم و در سرزمین نجیبان و اولیایی از آل بیت نبی (ص) گام می‌زنیم.

مجموعه 72 جلدی «قصه عاشورا» با زبان کودک و نوجوان در قالب کتاب فیلم واقعه عاشورا را از زمان حرکت سید الشهدا (ع) و کاروان حضرت از مدینه تا ظهر عاشورا ترسیم می‌کند.

خدمت هنری به اهل البیت (ع)

 رضا بدرالسماء

خدمت هنری به اهل البیت (ع)

پایگاه تخصصی امام حسین علیه‌السلام کرب‌وبلا: استاد رضا بدرالسماء، هنرمند اصفهانی، این بار هم مورد قدرشناسی قرار گرفته، به طوری که چند روزی است به عنوان عضو کارگروهی هنرمندان به آستان مقدس حضرت ابوالفضل العباس (ع) در کربلا دعوت شده تا یک بار دیگر هنر میناکاری‌اش را همچون میناکاری ضریح مقدس امام موسی‌بن‌جعفر و امام جواد، حضرت مسلم‌بن‌عقیل، جبیب‌بن‌مظاهر و بسیاری موارد دیگر، در خدمت عرض ارادت به آستان مقدس سقای تشنه لب کربلا درآورد.

صحبت های خواندنی کلیددار حرم حضرت عباس (ع)

 حاج شیخ عباس محمد علی کشوان ‌آل‌شیخ

صحبت های خواندنی کلیددار حرم حضرت عباس (ع)

پایگاه تخصصی امام حسین علیه‌السلام کرب‌وبلا: درباره سلوک آقای قاضی هست که در حرم حضرت‌ عباس (ع) برایش فتح‌ باب صورت گرفته؛ حال فکر کنید کسی تمام عمر خودش که هیچ، 12 نسل قبل‌تر از او هم خادم ساقی تشنه لب کربلا بوده باشد! دیگر چه کم دارد این شخص؟ «حاج عباس کشوان» را همه کربلا می‌شناسند؛ مردی که کلیددار حرم حضرت‌ عباس (ع) بوده و این روزها وارد دهه هشتم زندگیش شده است.

پایگاه تخصصی امام حسین علیه‌السلام کرب‌وبلا: فیصل الغازی مسئول واحد جشنواره‌های آستان قدس حسینی با اشاره به حضور در سی و یکمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب گفت: آستان قدس حسینی امسال با عناوین مختلف میزبان علاقه‌مندان به کتاب و کتاب‌خوانی است.

فراموشی رمز عبور

ایمیل خود را وارد کنید

×
ارتباط با ما

پیام های خود را از این طریق برای ما ارسال نمایید.

×