به گزارش کرب و بلا انتشارات کتاب نیستان به تازگی کتاب صوتی «زیر نگاه آسمان» نوشته «سید محمدرضا دربندی» را با صدای «نرگس آبیار» منتشر کرده است.

 

زیر نگاه آسمان روایت حضرت زینب (س) از اتفاقات غروب روز عاشورا تا طلوع صبح روز بعد است و مخاطب با شنیدن این کتاب نگاهی جدید به واقعه بزرگ می‌یابد. متن داستان گونه کتاب بیانی از سخت‌ترین و غم‌انگیزترین ساعات برای حضرت زینب (س) و اسرای کربلاست.

 

سید محمدرضا دربندی که پیش از این عاشقانه‌ای از زندگی حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) با نام «زیر نگاه ماه» منتشر کرده بود، این بار در زیر نگاه آسمان روایتی از واقعه عاشورا را بیان کرده است.

 

از ویژگی‌های مثبت کتاب حاضر این است که واقعیت‌های تاریخی را در دل داستان جای داده و این بار مخاطب نه به عنوان یک ناظر بیرونی، بلکه همراه با حالات دگرگون حضرت زینب کبری (س) با موضوع روبرو می‌شود.

 

نویسنده تلاش کرده است بدون آنکه قداست بانوی بزرگوار کربلا از میان برود، به دور از دیدگاه‌های همیشگی و معمول، تصویری جالب و ملموس از این شخصیت ارائه دهد و ارتباطی عاطفی و احساسی بین ایشان و مخاطب ایجاد کند.

 

کتاب صوتی «زیر نگاه آسمان» با صدای نرگس آبیار به مدت یک ساعت و 18 دقیقه به قیمت 9500 تومان منتشر شده است. علاقه‌مندان برای دریافت کتاب می‌توانند به وب‌سایت انتشارات کتاب نیستان مراجعه نمایند.