پاسخ به سوالات متداول

در سمت چپ منوی بالای صفحه گزینه 'ورود/ثبت نام' را انتخاب کنید. سپس در قسمت ثبت نام اطلاعات خود را وارد کنید. برای تایید ثبت نام ایمیلی به شما زده می شود. ممکن است ایمیل مذکور به صندوق هرزنامه (spam) های شما برود. پس از این که ثبت نام خود را تایید کردید می توانید وارد پنل کاربریتان شوید. در صورتی که بخواهید از امکانات بیشتری در سایت برخوردار باشید می بایست پس از ورود به سایت به بخش پروفایل رفته و اطلاعات کاربری خود را کامل کنید.

اکنون پس از عضویت می توانید از امکانات پرتال هیئات از جمله درج هیأت خود، دنبال کردن هیأت های دیگران و دنبال کردن مداح یا سخنران مورد علاقه بهره مند شوید. استفاده از پنل اس ام اس رایگان با امکانات کامل نیز از دیگر مزایای عضویت در سایت می باشد.

به زودی امکانات بیشتری به اعضا از جمله دسترسی به دیگر بخش های سایت و درج مطلب توسط کاربران ارائه خواهد شد.

مفهوم هیأت در خارج از وب سایت مشخص است! اما سؤال این است که هیأت در پرتال هیأت ها به چه معنا است؟

هر هیأت در پرتال، یک صفحه برای خود دارد که در آن می تواند اطلاعات هیأت خود و مراسم های گذشته و آینده ی هیأت را به نمایش بگذارد. البته شما برای ثبت مراسم تان نیازمند ثبت هیأت نیستید . نمونه ای از صفحات هیأت ها را می توانید اینجا ببینید.

در صورتی که هیأتی دارید که در طول سال چندین مراسم در آن برپا می کنید بهتر است آنرا اینجا ثبت کنید. اما اگر تنها یک یا دو مراسم در طول سال دارید نیازی به ثبت هیأت نیست و می توانید بدون ثبت هیأت، مراسم خود را ثبت کنید. در آن صورت مراسم ثبت شده در صفحه مربوط به شخص شما نمایش داده می شود.

مراسم عمومی که شما و دوستانتان در خانه ی خودتان به مناسبت نیمه ی شعبان برگزار می کنید، سوگواری دهه ی محرم که در هیأت محل تان برگزار می شود، مراسم سوگواری شهادت حضرت زهرا در ایام فاطمیه، جشن میلاد پیامبر اکرم در روز هفدهم ربیع الاول و ....

همه این موارد نمونه هایی از مراسم هایی هستند که شما می توانید در پرتال ثبت کنید. در صورتی که مراسم های شما ذیل نام هیأتی مشخص برگزار می شود، بهتر است ابتدا یک هیأت ثبت کنید و مراسم را ذیل آن به ثبت برسانید.

پرتال هیئات خدمتی است از سایت تخصصی امام حسین علیه السلام به دارندگان هیأت های مذهبی و علاقه مندان به هیأت ها و مراسم های مذهبی. به وسیله این پرتال هیئات و افراد مختلف می توانند مراسم های خود را به اطلاع دیگران برسانند. هم چنین علاقه مندان به هیأت ها و مراسم های مذهبی می توانند از این طریق از اطلاعات لازم در مورد برنامه های هیأت ها، سخنرانان و مداحان سراسر کشور برخوردار شوند.

پس از عضویت در سایت و ورود به پنل کاربری از طریق درگاه ورود به پنل که سمت چپ منوی بالای صفحه می باشد، می توانید در پنل کاربری خود گزینه 'ثبت هیأت جدید' را انتخاب کنید. سپس مراحل ثبت هیأت را طی کرده و تا ثبت نهایی ادامه دهید. پس از اتمام ثبت هیأت شما می توانید مراسم های هیأت خود را درج کنید.

پس از عضویت در سایت و ورود به پنل کاربری اگر مراسم شما مربوط به هیأت خاصی است، ابتدا می بایست هیأت خود را ثبت کنید. سپس می توانید در پنل کاربری خود گزینه 'ثبت مراسم جدید' را انتخاب کنید. اگر مراسم شما به صورتی است که برای هیأت خاصی نیست -به عنوان مثال مراسمی است که سالانه در منزل خود برگزار می کنید- لازم به ثبت هیأت ندارید و از پنل کاربری خود گزینه 'ثبت مراسم جدید' را انتخاب کنید. (البته توصیه می شود برای استفاده بیشتر از امکانات سایت برای هیأت خود نامی انتخاب کنید.)

پس از انتخاب گزینه 'ثبت مراسم جدید' باید مرحله به مرحله اطلاعات مراسم خود را درج کنید. اطلاعات خود را به صورت دقیق درج کنید تا علاقه مندان به هیأت شما دچار سردرگمی نشوند.

خیر. شما برای ثبت مراسم تان نیازمند ثبت هیأت نیستید. اما در صورتی که هیأتی دارید که در سال چندین مراسم تحت عنوان آن برگزار می کنید، بهتر است یک هیأت برای آن به ثبت برسانید. ما در نظر داریم امکاناتی نظیر به اشتراک گذاری محتواهای هیأت، دنبال کردن هیأت توسط کاربران و مواردی نظیر این در اختیار هیئات قرار دهیم.

مراسم هفتگی مراسمی است که برای مثال هر هفته جمعه صبح یا پنج شنبه شب برگزار می شود و وابسته به مناسبت خاصی نیست. در صورتی که شما مراسم هفتگی ثبت کنید، سیستم هر هفته به صورت خودکار مراسم شما را ایجاد کرده و ایمیلی جهت اطلاع شما ایجاد می کند. (برای اطلاعات بیشتر اینجا را بخوانید: ثبت مراسم هفتگی چه فایده ای دارد؟)

اما مراسم مناسبتی با هدف بزرگداشت مناسبت معینی برگزار می شود. مثلا مراسم عزاداری شهادت امام صادق علیه السلام، مراسم سوگواری ایام فاطمیه یا جشن به مناسبت نیمه ی شعبان.

وقتی شما مراسمی را به صورت هفتگی ثبت کنید، سامانه به صورت خودکار هر هفته مراسم را ایجاد می کند. مثلا شما در فرم ثبت مراسم هفتگی ذکر می کنید که روزهای جمعه در ساعت ۷ صبح مراسم دعای ندبه برگزار می نمایید. سامانه هر هفته این مراسم را خود به خود ایجاد کرده و به شما نیز اطلاع می دهد تا در صورت نیاز آنرا ویرایش نمایید. به این ترتیب وقتی کاربران به دنبال مراسم هایی که در هفته آتی برگزار می شود می گردند، مراسم شما نیز نمایش داده خواهد شد.

با ثبت مراسم تان در پرتال هیئات می توانید آنرا معرفی کنید. افرادی که دنبال مراسم در مورد یک مناسبت خاص یا مراسم های نزدیک محل سکونت شان باشند، مراسم شما را خواهند دید و در مراسم شما شرکت می کنند. روزانه افراد زیادی به پرتال سر می زنند و از آن بازدید می کنند.

این پرتال می تواند شما را از داشتن سایت مستقل بی نیاز کند. تیم فنی سایت کرب و بلا نیز مدام در حال افزودن ویژگی های بیشتر به پرتال هستند و با در نظر گرفتن نیازهای شما سعی در بهبود پرتال دارند.

در صورتی که شما نماینده هیأت خاصی باشید مدیر پرتال با نشان دار کردن صفحه هیأت شما به کاربران اطمینان می دهد که این هیأت یک هیأت رسمی است و درج کننده اطلاعات هیأت نماینده قانونی هیأت است. لازم به ذکر است که پس از تایید هیأت صحت درج مراسم های هیأت به عهده صاحب هیأت می باشد.

تایید هیأت از طریق ارسال نامه رسمی از طرف هیأت و معرفی نماینده هیأت صورت می پذیرد.

درخواست اولیه تایید هیأت را به ایمیل portal@karbobala.com ارسال فرمایید.

فراموشی رمز عبور

ایمیل خود را وارد کنید

×
ارتباط با ما

پیام های خود را از این طریق برای ما ارسال نمایید.

×