فراموشی رمز عبور

ایمیل خود را وارد کنید


×
نام کاربری شما غیر فعال است. آدرسی ایمیل خود را برای فعال سازی در زیر ثبت کنید.

سلام
عیدتون مبارک.
میلاد امام حسین (ع) مبارک. میلاد حضرت عباس (ع) مبارک. میلاد امام سجاد (ع) مبارک. میلاد حضرت علی‌اکبر (ع) مبارک. میلاد حضرت مهدی (عج) هم پیشاپیش مبارک.
چه تبریک بارونی شد اینجا!
اصلا خوبی ماه شعبان به همین اعیاد و تبریک گفتن‌هایش هست. توی این جشن و سرور شعبانیه برایتان هدیه‌ای آماده کرده‌ایم که سعی کردیم متفاوت‌تر از همیشه باشد. این هدیه را به گونه‌ای تدارک دیدیم که همه بتوانند از آن استفاده کنند.
اگر اهل مطالعه هستید سراغ «خواندنی‌ها» بروید. اگر فرصت خواندن ندارید، «دیدنی‌ها» را پیشنهاد می‌کنیم. اگر کلاً با این موارد رابطه‌ای برقرار نمی‌کنید «شنیدنی‌ها» گزینه مناسبی برای شماست. اگر هیچ کدام از موارد قبلی گزینه مورد نظر شما نیست قطع و یقین بخش «زیارت» شما را دست‌خالی نمی‌گذارد.

راستی یک نظرسنجی هم برای ارتقای سایت داریم. لطفا حتما در این نظرسنجی شرکت کنید تا بتوانیم با استفاده از نظرات شما عملکردمان را بهتر کنیم. (شرکت کردن در نظر سنجی)


زیارت کنید

همه ی ما دوست داشتیم در روز سوم شعبان در کربلا می بودیم و امام حسین را از نزدیک زیارت می کردیم. اما شاید برای بسیاری از ما این فرصت فراهم نشده و تنها افسوس و حسرت برای مان باقی مانده.
با این وجود شاید دیدن صحن و سرای امام حسین مرغ دلمان را بپراند و در حرم حسینی فرود آورد. پس حتماً سری به پخش زنده بزنید.هم چنین می‌توان با نیابت دادن به خدام حرم امام حسین، زیارت آن عتبه مقدس را در پرونده اعمال مان وارد کنیم. همین حالا از قسمت زیارت به نیابت اقدام کنید.
دعای وارد شده در روز میلاد امام حسین را نیز از دست ندهید. از آن دعاهایی است که آدم تنها یک بار در سال توفیق خواندنش نصیبش می شود.

بخوانید

بشنوید

مقام حضرت عباس علیه السلام

با خورشید

شبه پیغمبر

نظرسنجی
×


ارتباط با ما

پیام های خود را از این طریق برای ما ارسال نمایید.

×