به گزارش کرب و بلا، رئیس سازمان بسیج مداحان و هیئت مذهبی در تشریح برنامه‌های این سازمان به عزم جدی و برنامه‌های مضاعف برای تقویت روضه‌های خانگی در سال 1401 به عنوان بستر مناسب تبلیغ و ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی اشاره کرد.

 

«یوسف ارجونی» همچنین از تولید محتوای مناسب ازجمله 380 اثر با محوریت مسائل فرهنگی اجتماعی و تربیتی در فضای مجازی خبر داد و در ادامه افزود: تاکنون 155 شعر و سبک با موضوع سبک زندگی اسلامی ایرانی تولید و در اختیار مداحان قرار گرفته است.

 

اعطای وام، تهیه جهیزیه و توزیع بیش از 40 هزار بسته معیشتی در سطح بسیج مداحان استان‌ها از دیگر اقدامات صورت گرفته توسط سازمان بسیج مداحان بود که ارجونی از انها نام برد و تأکید کرد: برنامه‌های مختلف نظیر جلسات مشاوره، نشست و همایش برای احیای سلامت خانواده برگزار شده است.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود به برنامه‌‌های جامع و بنیادی مانند توانمندسازی نوگلان حسینی و زینبی با هدف استفاده از این ظرفیت برای تربیت و کادر سازی و رسیدن به اهداف بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی اشاره کرد.

 

رئیس سازمان بسیج مداحان و هیئت‌های مذهبی کشور همچنین خاطرنشان کرد: این سازمان در راستای ایجاد ملزومات وحدت و پرهیز از تفرقه‌افکنی میان شیعه و سنی، قصد دارد برای چهارمین سال متوالی «همایش نغمه‌سرایان اهل سنت» را به میزبانی استان هرمزگان برگزار نماید.