به گزارش کرب و بلا، بر اساس اعلام واحد فناوری اطلاعات بخش رسانه آستان قدس عباسی، صفحه «زیارت به نیابت» سایت شبکه جهانی الکفیل با ثبت‌نام 116641 زائر از کشورهای مختلف جهان در ماه ذی‌القعده جهشی بزرگ را در این زمینه محقق کرد.

 

این ثبت‌نام کنندگان از طریق پایگاه‌های وابسته به شبکه جهانی الکفیل به زبان‌های عربی، انگلیسی، فارسی، ترکی، اردو، فرانسه، سواحلی و آلمانی از کشورهای عراق، ایران، لبنان، پاکستان، روسیه، آمریکا، انگلیس، عربستان، سوئد، کانادا، کویت، مالزی، استرالیا، الجزایر، بحرین، آلمان، ایسلند، یونان، هلند، تونس، دانمارک، نروژ، قطر، بلژیک، سودان و .... درخواست زیارت به نیابت را ثبت کرده‌اند.

 

زیارت حرم مطهر امام حسین (ع) و حضرت ابوالفضل عباس (ع) در شب‌های جمعه، زیارت روزانه حضرت عباس (ع) توسط واحد خادمان سادات آستان قدس عباسی، همچنین زیارت امام جواد (ع)، حضرت معصومه (س) و علی ابن موسی‌الرضا (ع) در ایام ماه ذی‌القعده به نیابت از دوستداران اهل‌بیت (ع) انجام شد.

 

خدمات زیارت نیابتی از خدمات همیشگی شبکه جهانی الکفیل است که به‌خصوص در شرایط فعلی ناشی از ویروس کرونا و محدودیت تشرف زائران به حرم‌های مطهر، روز به روز با استقبال و افزایش تعداد ثبت‌نام کنندگان از گوشه و کنار جهان روبرو شده است.

 

تمامی دوستداران اهل‌بیت (ع) و مشتاقان زیارت مشاهد مشرفه می‌توانند با مراجعه به صفحه زیارت به نیابت شبکه جهانی الکفیل نام خود را جهت انجام زیارت از راه دور ثبت نمایند.