به گزارش کرب و بلا، این فراخوان با اعلام شعار «باید تمام زندگی‌ام مثل او شود» به عنوان شعار مشترک هیأت‌های حسینی سراسر کشور در محرم 1442 از تمامی هنرمندان و گروه‌های فعال و هیئات مذهبی جهت تولید آثار هنری دعوت کرده است.

 

بر اساس این فراخوان، نویسه‌نگاری(تایپوگرافی)، تصویرسازی، پرچم و کتیبه و اعلان در فضای مجازی بخش‌های چهارگانه آثار است و پس از بررسی آثار دریافت شده، به اثر برگزیده هر بخش، مبلغ یک میلیون تومان اهدا خواهد شد.

 

همچنین فایل آثار منتخب، با کیفیت اصلی با حفظ نام طراح گرافیک به عنوان «نذر ماندگار» در اختیار هیئت‌های حسینی، جهت استفاده در طرح‌های مذهبی قرار می‌گیرد.

 

دبیرخانه این فراخوان ارسال‌کننده را صاحب اثر می‌شناسد و در صورت اثبات خلاف آن، اثر مربوطه را از مسابقه حذف نموده، و گزارش تخلف را برای طی مراحل قانونی به مراجع ذی‌صلاح ارائه خواهد داد.

 

برگزارکننده مجاز است از آثار ارسالی برای انتشارات، اطلاع‌رسانی و تبلیغات و ارتقای سطح هنری هیأت‌های مذهبی استفاده نماید. همچنین در ارسال آثار گروهی لازم است مشخصات هنرمندان همکار در بخش‌های تخصصی درج گردد. بدیهی است تنها آثار تولیدی در فراخوان شرکت داده می‌شوند و آثار غیرتولیدی مورد داوری قرار نمی‌گیرند.

 

دبیرخانه فراخوان با اعلام اینکه محدودیتی در تعداد آثار ارسالی و یا سال تولید آثار وجود ندارد از تمامی علاقه‌مندان دعوت کرد از طریق نشانی اینترنتی honareheyat.ir ثبت‌نام و آثار خود را بارگزاری نمایند.